Trampolíny

Trampolíny sú bezpochyby novým trendom vo výbave záhrad! V dnešnej dobe chce každé dieťa na záhrade trampolínu, aby mohlo celý deň skákať. Je to však veľká zábava aj pre dospelých. Pretože ale vždy myslíme na bezpečnosť, nájdete u nás iba trampolíny s ochrannou sieťou a integrovaným ochranným čalúnením, teda sa môžete zabaviť naozaj do sýtosti a nemusíte sa obávať toho, že sa ochranné čalúnenie vetrom odvinie a pri skákaní zapadne Vaša noha medzi pružiny. Výrobca JumpKing sa  maximálne sústreďuje na bezpečnostné parametre. Trampolíny sú výnimočné tým, že je to snáď jediná hračka, ktorá neomrzí. Malé deti na nej skáču hodiny, dospievajúci na trampolíne môžu ležať a rozprávať sa, dospelí si chodia zaskákať keď ich nikto nevidí. Pri skákaní zo seba doslova vytrasiete všetok stres a starosti, o zdravotných výhodách skákania na trampolínach ani nie je potrebné sa zmieniť. V Superdiskonte máme pre Vás vo svete najpredávanejšie trampolíny značky JumpKing. Rada Classic je v znamení ideálneho pomeru a ceny, patrí medzi najkvalitnejšie trampolíny pre domácnosti. Rada JumpKing DeLuxe trampolíny bola certifikovaná v TÜV a GS a je možné ju využívať aj pre komerčné využitie. Pokiaľ trampolínu DeLuxe často prevážate na rôzne akcie, naozaj oceníte rýchlosť, s akou ju je možné skladať a rozkladať. Rada JumpKing Ovaltrampolíny oválneho tvaru, ktoré splňujú parametre pro komerčné využitie, majú teda vyššiu nosnosť, môže na nich skákať viac dospelých a svojimi parametrami dovoľujú vysoké skoky a ďalšie gymnastické prvky. Trampolíny Oval zvlášť odporúčame, pokiaľ hľadáte trampolínu na veľkú záhradu, k penziónu alebo k športovému areálu. Do interiéru odporúčame trampolíny JumpKing Bazoongi, ktoré majú aj pomocné držadlo, aby sa aj malé deti do sýta zahrali a cítili sa pri tom bezpečne.

Najpredávanejšie produkty

Nie je trampolína ako trampolína, preto pre Vás vyberáme také kúsky, ktoré by sme radi videli tiež na našich záhradách. Napríklad trampolíny CLASSIC sme si zamilovali. Nepohrdneme však ani trampolínami DELUXE, ktoré ako už názov napovedá sú o niečo luxusnejšie a vybavenejšie. Trampolíny OVAL sú málinko netradičné, ale pokiaľ na to máte stavanú záhradu, tak si ich určite zamilujete tiež.

Kategória sama o sebe sú potom trampolíny BAZOONGI, ktoré sú určené do detských izieb a samozrejme tiež pre menšie váhové zaťaženie.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution