Kovové

Kovové záhradné domčeky bezpečne uschovajú všetko záhradné náčinie. Plechové domčeky sú odolné proti poveternostným podmienkam, majú záruku proti prehrdzaveniu 15 rokov. Veľmi odolné kovové záhradné domčeky DURAMAX kupujte na Superdiskont.sk.

Najpredávanejšie produkty

Na každej záhradke využívame najrôznejšie záhradné náčinie, náradie, pomôcky, kosačku, záhradný nábytok a ďalšie. Všetky tia ktoré možno koniec koncov využívať aj na uskladnenie ovocia, zeleniny a pod.

V našom e-shope ponúkame kvalitné kovové záhradné domčeky DURAMAX, ktoré bezpečne uschovajú všetky záhradné náčinie a čokoľvek, čo budete potrebovať niekam schovať. Sme oficiálnym autorizovaným predajcom a dovozcom týchto záhradných domčekov značky Duramax na Slovensko. Ponúkame ako kompletný sortiment, tak záručný a pozáručný predajný servis.

Tieto plechové domčeky sú odolné proti poveternostným podmienkam a majú záruku proti prehrdzaveniu 15 rokov. Sú takmer bezúdržbové. Vďaka širokej škále rozmerov a niekoľkých farebným prevedením si ľahko vyberiete taký domček, ktorý sa bude krásne vynímať na vašej záhradke. Vyberať môžete z modelových radov Pent RoofRivertonTitan a Colossus, vrátane príslušenstva a doplnkov Duramax. Máme tiež kovové prístrešky na drevo, ktoré sú ideálne pre uskladnenie dreva na zimu.

Ak sa vám nepáči kov a dávate prednosť treba plastu, potom vás možno viac zaujať záhradné domčeky Duramax plastové, ktoré u nás tiež nájdete.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution